Omgaan met moeilijke mensen
Iedereen kent ze wel: van die mensen die het talent lijken te hebben om precies die knoppen bij je in te drukken waardoor je anders reageert dan je eigenlijk wilt. Soms voel je je erdoor uitgedaagd, soms zelfs een beetje gevangen in je eigen reactie. Maar goed nieuws: dat betekent niet dat zij de baas zijn over hoe jij je voelt of gedraagt!
In deze training op dinsdag 24 maart om 11:00 duiken we in waarom sommige mensen ons zo raken en hoe je daar slimmer en steviger mee omgaat. Je leert technieken om jezelf en je grenzen te beschermen, je communicatie effectiever te maken én de interactie zo soepel mogelijk te houden, terwijl je toch jezelf blijft.
Kortom met deze workshop krijg je:
- Meer grip
- Meer rust
- en meer plezier in de contacten die voor jou belangrijk zijn
Deze workshop is een samenwerking met FiveSteps. Als deelnemer kan je gratis gebruik maken van het platform ter waarde van €79 per jaar. Jouw gratis kortingscode vind je in jouw digitale SharePeople omgeving bij ‘mijn gegevens’.






